ПОЛІЦІЯ БУКОВИНИ ЗАКЛИКАЄ БАТЬКІВ ДБАТИ ПРО БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ

Під час моніторингу мережі Інтернет співробітники Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області виявили допис у місцевій онлайн-спільноті. У повідомленні йшлося про те, що група дітей знаходиться на даху багатоповерхівки.

На місце події одразу прибули поліцейські ювенальної превенції ГУНП в Чернівецькій області та  співробітники Управління поліції охорони в Чернівецькій області.  Коли правоохоронці прибули на місце події, нікого з дітей там уже не було.

Проте поліція звертає увагу батьків на те, що залишати дітей без належної уваги не варто. Шукаючи пригод у покинутих будівлях чи на водоймах, діти наражають себе на небезпеку, що може призвести до трагічних наслідків. 

Шановні батьки!

  • Виховуйте у дитини свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності!
  • Будьте завжди на зв’язку з вашими дітьми, телефонуйте та дізнавайтесь їхнє місцезнаходження;
  • Стежте за тим, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві ставки, річки, покинуті будівлі;
  • Завжди цікавтесь їхнім колом спілкування;
  • Не залишайте дітей на тривалий час самих. Якщо ж ненадовго залишаєте дітей на самоті, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади та газове обладнання знаходяться у справному стані, а сірники, легкозаймисті та вибухонебезпечні предмети сховані у недоступному місці.

Поліція Буковини звертається до громадян: якщо ви стали свідком правопорушення або вам потрібна допомога – телефонуйте на спецлінію «102». 

(Visited 120 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site