ПОЛІЦІЯ: У ЧЕРНІВЦЯХ ДРУГИЙ ТУР ВІДБУВСЯ БЕЗ ГРУБИХ ПОРУШЕНЬ ЗАКОНОДАВСТВА

У день голосування до поліції Чернівецької області надійшло 11 повідомлень, що стосувалися процесу волевиявлення громадян. За 2 зверненнями слідчі поліції розпочали кримінальні провадження. Поліцейські продовжують здійснювати охорону виборчих дільниць і територіальної виборчої комісії. Про це повідомили у відділі комунікації ГУ НП в Чернівецькій області.

Більшість звернень, що надійшли до поліції у період голосування, стосувалися здійснення виборцями фото- і відеофіксації в кабінах для голосування. Також надходили повідомлення про незаконні дії з виборчими бюлетенями та порушення термінів передвиборної агітації. Кожне звернення поліцейські одразу вносили до системи єдиного обліку заяв і повідомлень НПУ та здійснювали ретельні перевірки отриманої інформації.

Станом на 20:00 голосування на всіх дільницях завершилося. Наразі члени ДВК здійснюють підрахунок голосів. Після його завершення правоохоронці супроводжуватимуть виборчу документацію до територіальної виборчої комісії.

Наразі охорону публічного порядку здійснюють понад 200 поліцейських. Також працівники поліції несуть службу на вулицях Чернівців. Надзвичайних подій чи грубих порушень законодавства, пов’язаних із виборами Чернівецького міського голови, не допущено. 

(Visited 118 times, 1 visits today)

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site