ПОЛІЦІЯ VS “LEADER”: СПОРТСМЕНИ ПРОВЕЛИ МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ

Поліцейські взяли участь в спільній акції з спортсменами Буковини
Четверо правоохоронців і тренерів спортивного клубу під час майстер-класу ділилися своїми навиками у чотирьох видах єдиноборств та визначали, який із них є найоптимальніший та найкращий для підтримки належної фізичної форми правоохоронця.


Спочатку професійні спортсмени-тренери провели для працівників поліції розминку, а потім майстер-клас зі свого виду єдиноборства.

Команду правоохоронців представляли співробітники різних структурних і територіальних підрозділів ГУНП в Чернівецькій області.


За результатами жеребкування на татамі для демонстрації своїх навиків вийшли восьмеро учасників.

Зокрема:
– начальник відділу організації соціальної роботи УКЗ ГУНП в Чернівецькій області Роман Мігорян змагався з тренером з карате Андрієм Лазоренко;
– інструктор Управління патрульної поліції в Чернівецькій області Олег Плешка боровся з тренером із дзюдо Олександром Дроздом;
– поліцейський конвою Микола Задорожний зійшовся у двобої з тренером з кікбоксингу Андрієм Мосензовим;
– співробітник групи реагування патрульної поліції Заставнівського відділення поліції Іван Штепюк освоював разом із Анною Мойсеєнко техніку таеквандо.


Протягом декількох годин поліцейські під чітким керівництвом тренерів відпрацьовували на татамі різноманітні прийоми, вивчали стійки та техніки ведення бою, а також тренували координацію, швидкість і точність рухів.

Карате, Дзюдо, Таеквандо, Кікбоксинг. У максимально дотичних видах спорту поліціянти спробували свої сили. А в цьому допомогли наші тренери, – поділився у ФБ президентк спортклубу “ЛІДЕР” Олександр ПІКУЛІН.

Затримати грабіжника «Гьяку Цукі» чи поставити блок «Гедан Барай» тепер вміють копи Буковини. Вони опанували кілька видів бойових мистецтв, а провідні тренери клубу «Leader» продемонстрували на практиці кілька прийомів, які допоможуть працівникам поліції у затриманні людини чи ж то зупинити бунтівника посеред вулиці.

Двері нашого клубу «Leader» завжди відкриті для правоохоронних органів. Гайда ставити кращими з «Leader», – написав Олександр ПІКУЛІН.

(Visited 60 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site