ПРИЗНАЧИЛИ НОВУ ОЧІЛЬНИЦЮ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДА

Сьогодні, 24 вересня, призначено нову очільницю Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністації Цуркан Людвигу Павлівну. У присутності голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука, заступниці голови Ірини Ісопенко, керівника апарату Сергія Нежурбіди та колег, вона склала присягу державного службовця.

“Департамент освіти і науки — це ефективний механізм, який має забезпечувати злагоджену роботу усіх навчальних закладів нашої області. Його керівник має бути великим натхненником, координатором та психологом для всієї освітньої спільноти. І пам’ятайте, найцінніше що має держслужбовець — це репутація. Ніхто не має сумніватися у Вашій справедливості, чесності та службовому сумлінні”, — сказав Сергій Осачук.

Новообрана директорка Департаменту освіти і науки закінчила Чернівецький національний університет за спеціальністю “Англійська мова”. Тривалий період вона працювала на посаді директора Чернівецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента Чернівецької міської ради. За керівництва Людвиги Павлівни школа неодноразово була визнана однією з найкращих в області.

Так, у 2008 році за результатами атестаційної експертизи освітньої діяльності навчальний заклад отримав свідоцтво з відзнакою. У 2010 році школа стала переможцем Всеукраїнської громадської акції “Флагман освіти України”, у 2011 році – “Лідер освіти ХХІ століття”. У 2012 році школа включена до банку даних шкіл, які отримали статус гомадсько-активних навчальних закладів. У 2012-2013 навчальному році заклад став переможцем Всеукраїнського конкурсу “Навчання вищої проби” в рамках проекту “Pt-перспективні технології навчання”. 2014 року школа отримала диплом та золоту медаль на V міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти. Інноватика в освіті”, 2015 року виборола ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі “Зіркові ЗНЗ України”.

Читайте також: у тролейбусах Чернівців з’явиться система безготівкової оплати за проїзд.

(Visited 128 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site