#ПІСЛЯ ЛОКДАУНУ: СК “ЛІДЕР”

Після локдауну до тренувань у спортзалах повернулися спортсмени. Зокрема, вихованці СК “Лідер”. Яким стане для них новий сезон – не знають, бо дотепер невідомо, коли де і як відбудуться ті чи інші турніри. Попри це не пропускають занять та набирають форму і досвід.

Буковинець Валерій Чоботар – один із претендентів на участь в Олімпійських іграх. Чи проведуть їх цього року і коли саме – не знають ще самі організатори. Але каратист посилено готується до чергових змагань, щоб отримати перепустку на Олімпіаду.

“Локдаун мені пішов на користь. Адже я залікував старі травми, які постійно мене непокоїли. Тепер готуюся до змагань – потрібно показувати високі результати, щоб потрапити на Олімпійські ігри. Через затяжний карантин перестановки у карате, на мою думку, відбуться. Багато молодих спортсменів і не всі можуть витримати такі високі темпи. Побачимо вже все це згодом”.

Президент спортклубу “Лідер” Олександр Пікулін розповів, що з 22 лютого у Львові стартують навчально-тренувальні збори збірної команди України з карате. До неї ввійшло четверо вихованців його клубу. Ще троє в середині березня поїдуть до Стамбулу на Серію А. А далі – жодної інформації від організаторів змагань.

“Все залежить від того, як розвиватимуться події в світі з поширенням коронавірусу. Добре, що нам дозволено тренуватися у спортзалах, тому що робота в онлайні має свої нюанси. Як би там не було, ми готуємося до цих двох подій. А далі – час покаже”.

(Visited 138 times, 1 visits today)

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site