ПІШОХОДИ-ПОРУШНИКИ: 35 ДТП З ПОЧАТКУ РОКУ, В ЯКИХ 5 ЗАГИНУЛО І ЩЕ 3 ТРАВМУВАЛИСЯ

Переходять дорогу в невстановленому місці та на червоне світло. Управління патрульної поліції в Чернівецькій області спільно з журналістами провели рейд в обласному центрі: поліцейські штрафували пішоходів, що порушували правила ПДР, адже вони наражають на небезпеку не лише своє життя, а й життя водіїв.

Разом із патрульними поліцейськими на відпрацювання вулиць міста виїхали і журналісти “Першого буковинського”. Рухаючись вулицею, ми помітили чоловіка, який перетинав вулицю Героїв Майдану у невстановленому місці з інтенсивним рухом автомобілів. Чоловік перетнув 4 смуги не дійшовши до пішохідного переходу усього кілька метрів.

Патрульні поспілкувались із чоловіком та виписали постанову за грубе порушення правил дорожнього руху. І таких недобросовісних пішоходів ми зустріли з десяток. Переходять дорогу не на пішохідному переході і часто на червоне світло.

Олег Йосипів, начальник УПП в Чернівецькій області:

“Від початку року трапилося 35 ДТП за участі пішоходів, в яких загинуло 5 людей і 3 травмувалося. Від початку 2020 року патрульними поліцейськими складено 145 адміністративних протоколів і лише від початку квітня ми маємо 63 таких”.

Лише за вчорашній день в Чернівцях трапилося 2 ДТП, в яких постраждало троє людей.

Олег Йосипів, начальник УПП в Чернівецькій області:

“Штраф на жаль, в даному випадку на жаль, не є великим. Усього 51 гривня, але він є і ми і надалі будемо працювати над тим, щоб дисциплінувати і націлити пішоходів на те щоб вони наалі не допускали такі порушення”.

В управлінні патрульної поліції Чернівецької області наголосили, що будуть інтенсивно слідкувати за дотриманням правил ПДР не тільки водіями, а й пішоходами, а ось такі рейди будуть проводити постійно.

(Visited 140 times, 1 visits today)

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site