СЛІДСТВО У СПРАВІ ІВАНА МУНТЯНА ПРОДОВЖИЛИ НА ПІВ РОКУ

Вищий антикорупційний суд України продовжив до 4 серпня строки слідства у справі за підозрою голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення сьогодні, 27 березня, ухвалила Катерина Широка – слідча суддя ВАКС . Про це повідомляє пресслужба Вищого антикорупційного суду.

Прохання про продовження слідства на пів року висловив прокурор САП Ігор Щур. Це пов’язано з тим, що необхідно провести ще низку слідчих дій. Зокрема, потрібно ще допитати свідків у справі, які перебували або перебувають за кордоном. А також ситуацію значно ускладнює режим надзвичайної ситуації. Окрім того, НАБУ планує провести інші слідчі дії у зв’язку зі складністю правопорушення.

На думку ж адвокатів Івана Мунтяна та іншого підозрюваного у дачі неправомірної вигоди Юрія Кушніра, слідство може завершити свої дії значно швидше. Тому вони заперечували проти задоволення клопотання, наголошуючи на тому, що майже всі слідчі дії в справі були проведені в 2019 році і лише одна – у 2020 році.

Нагадаємо, що нещодавно Івана Мунтяна було усунено від посади голови Чернівецької обласної ради. За даними НАБУ, посадовецьвимагав від чернівчанина Юрія Кушніра хабар у сумі 200 000 доларів. Таку суму він просив нібито за передачу одній із підконтрольних цьому мешканцю фірм у довгострокову оренду цілісного майнового комплексу Чернівецького обласного комунального підприємства «Бальнеологічний санаторій «Брусниця».

(Visited 53 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site