СТАЛО ВІДОМЕ ІМ’Я ПОТЕНЦІЙНОЇ ОЧІЛЬНИЦІ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДА

Директорка чернівецької школи №41 Людвига Цуркан перемогла у конкурсному доборі на посаду директора департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації. Про це стало відомо з електронної декларації директорки.

Нагадаємо, що попереднього директора департаменту освіти і науки затримали правоохоронці зі звинуваченням про вимагання та отримання хабаря

Людвига Цуркан у 1992 році закінчила Чернівецький державний університет за спеціальністю “Англійська мова”. Вона тривалий час працює на посаді директора Чернівецької спеціалізованої школи “Освітні ресурси та технологічний тренінг” І-ІІІ ступенів №41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента Чернівецької міської ради.

У 2008 році за результатами атестаційної експертизи освітньої діяльності навчальний заклад отримав свідоцтво з відзнакою. У 2010 році школа стала переможцем Всеукраїнської громадської акції “Флагман освіти України”, у 2011 році – “Лідер освіти ХХІ століття”. У 2012 році школа включена до банку даних шкіл, які отримали статус гомадсько-активних навчальних закладів. У 2012/2013 навчальному році заклад став переможцем Всеукраїнського конкурсу “Навчання вищої проби” в рамках проекту “Pt-перспективні технології навчання”.

2014 року школа отримала диплом та золоту медаль на V міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти. Інноватика в освіті”, 2015 року виборола ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі “Зіркові ЗНЗ України”. Про це повідомляється на сайті обласного управління освіти.

Інформацію про перемогу підтвердила і сама Людвига Цуркан. Наразі проводиться спецперевірка щодо неї. Потім потрібно чекати погодження її кандидатури у Міністерстві освіти і науки України. Приступити до посадових обов’язків педагогиня зможе після розпорядження голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука.

Читайте також: на Буковині судитимуть працівника поліції за вчинення смертельної ДТП.

(Visited 326 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site