СЬОГОДНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРШИЙ ОНЛАЙН-КОНЦЕРТ ЄВРОБАЧЕННЯ: ДЕ ТА КОЛИ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ?

Оскільки цього року проведення Євробачення стало неможливим через пандемію коронавірусу, YouTube і Європейський мовний союз (EBU) разом створили онлайн-проект EUROVISION SONG CELEBRATION 2020 у двох частинах. Під час реалізації проекту будуть представлені всі пісні виконавців Євробачення 2020 року, а також інтерв’ю з виконавцями, відео від шанувальників шоу і безліч інших сюрпризів.

Розподіл учасників перших двох онлайн-концертів буде відповідати результатами жеребкування. Виступить й український гурт Go-A. Це відбудеться в другій частині концерту. Разом з Україною в першому прямому ефірі свої пісні представлять Росія, Білорусь, Литва, Румунія, Хорватія, Північна Македонія, Швеція, Словенія, Австралія, Ірландія, Норвегія, Кіпр, Азербайджан, Мальта, Ізраїль і Бельгія. Під час онлайн-трансляції традиційного голосування за учасників не буде.

Друга частина шоу відбудеться в четвер, 14 травня, також о 22:00. Також 16 травня відбудеться спеціальний онлайн-концерт під назвою “Євробачення: Європа сяє світлом”, за участю гуртів з Нідерландів.

Організатори Євробачення 2020 підкреслили, що розглядали різні варіанти проведення конкурсу, проте його вирішили відкласти до 2021 року. Пісенний конкурс повинен був пройти 12-16 травня. Переглянути можна на офіційному каналі Євробачення.

(Visited 20 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site