ТЕЛЕВЕДУЧИЙ НІКІТА ДОБРИНІН І ДАША КВІТКОВА ОДРУЖИЛИСЯ

Відомий український теле та радіоведучий Нікіта Добринін одружився із Дашею Квітковою. Сьогодні, 20 травня, вони офіційно зареєстрували шлюб у київському РАЦСі. Дівчина взяла прізвище свого чоловіка, хоча це його псевдонім.

Варто зазначити, що Нікіта Добринін (при народженні Владислав Вакулович) своє дитинство та юність провів у серці Буковини – Чернівцях. Тут він і закінчив філологічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Згодом починав свою кар’єру журналіста на ТРК “Чернівці” та радіо “Блиск ФМ”.

На розпис зіркові наречені запросили лише найближчих родичів та друзі. Для цієї події Даша обрала коротку мінісукню білого кольору від бренду Tina Valerdi та босоніжки. У руках тримала мінімалістичний букет білих та рожевих піонів. 32-річний наречений був у сірому костюмі в клітинку. Замість звичної сорочки він обрав футболку.

Пара наголосила на тому, що сьгодні святкуватимуть скромно. Варто зазначити, що весілля було заплановане на 23 травня 2020 року. Згодом подружжя у зв’язку із карантином хотіло провести його 2 вересня, але вони все ж вирішили святкувати 12 серпня цього року.

Нагадаємо, що Нікіта Добринін став головним героєм 9 сезону відомого романтичного шоу “Холостяк”. Наприкінці герой все ж обрав Дашу. Він зізнався їй у коханні і вручив обручку. Хоча після завершення шоу вони ретельно приховували стосунки. Але вони часто публікували фотографії зі своїх романтичних подорожей. Варто зазначити, що це вперше за історію існування шоу “Холостяк” герой одружився з обраницею.

=

(Visited 521 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site