УКРАЇНСЬКІ ШКОЛИ МОЖУТЬ ПЕРЕЙТИ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ВОСЕНИ

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про можливість дистанційного навчання в Україні восени у разі погіршення ситуації з епідемією COVID-19.Про це він сказав під час Години запитань до уряду в парламенті.

“Що стосується освітнього процесу восени – весь світ готується до другої або третьої хвилі коронавіруса, тому дуже важливо мати можливість в умовах пандемії, яка не припинилася, яка триває і наростає у світі, навчати наших дітей незалежно від ситуації з епідемією і пандемією світової, тому можливість дистанційного навчання ми передбачаємо”, – заявив він.

За словами глави уряду, зараз в уряді працюють над тим, щоб дистанційне навчання було якісним і повноцінним. Денис Шмигаль зазначив, що у дітей повинна бути можливість у разі загрози епідемії проходити навчання дистанційно. За його словами, дистанційне навчання – це тільки ймовірність.

“Звичайно, ніхто не скасовує і не збирається скасовувати класичного традиційного освітнього процесу – це пріоритет, ми над ним працюємо. В умовах помірного розвитку епідемії в Україні освітній процес буде розпочато з дотриманням елементів захисту дітей, вчителів – масковий режим, дистанція, дезінфекція”, – підкреслив прем’єр-міністр.

(Visited 54 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site