У БУКОВИНСЬКОМУ ОНКОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ РЕМОНТУЮТЬ ЧОТИРИ ВІДДІЛЕННЯ

У Чернівецькій міській лікарні №1, обласній лікарні та Кіцманській ЦРЛ збільшать кількість ліжок для хворих на COVID-19. Таке рішення ухвалили під час засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яке провела заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак. Про це інформує пресслужба Чернівецької ОДА.

Так, у Кіцманській центральній районній лікарні для хворих на коронавірус було відведено 30 ліжок у інфекційному відділенні. Наразі кількість недужих у районі зросла, тож вони заповнені на 100%. Тому для потреб пацієнтів із COVID-19 перепрофілюють також 25 місць у терапії.

Крім того, під час засідання було вирішено зобов’язати керівників медичних закладів, які є госпітальними базами, упродовж тижня прозвітувати про стан використання коштів, отриманих від Національної служби здоров’я України на лікування недужих із коронавірусом. Також штаб рекомендував посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень у Кіцманському районі.

Тим часом у чотирьох відділеннях закладу – онкогінекології, операційному блоці, відділеннях пухлин молочної залози та абдомінальної хірургії – триває капітальний ремонт. На це Державний фонд регіонального розвитку виділив 20 мільйонів гривень.

Крім того, як розповів в. о. генерального директора центру Ігор Малишевський, зараз готують проєктно-кошторисну документацію на ремонт низки інших відділень. Зробити його планують за кошти, зароблені через Національну службу здоров’я України. Також у рамках візиту обговорили підготовку проєкту об’єднання окремих онкологічних відділень інших закладів на базі центру.

(Visited 52 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site