У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ БУКОВИНИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗА МЕТОДИКОЮ МАРІЇ МОНТЕССОРІ

У закладах освіти Буковини працюватимуть за методикою Марії Монтессорі. У них створять терапевтичні простори, що сприятимуть всебічному розвитку дітей, допоможуть оволодіти навичками практичного життя, покращать сенсорний та пізнавальний розвиток.

Запровадити такий педагогічний метод доручила Департаменту освіти та науки спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко. Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької ОДА.

Напередодні вона відвідала терапевтичний кабінет Монтессорі на базі Чернівецької спеціальної школи-інтернату №2, що згодом перетвориться у реабілітаційний центр “Родина”.

“Упевнилася в тому, що заклад може успішно надавати освітні послуги для дошкільнят та учнів початкових класів області. Також переконалася, що прості речі та зовсім нескладні рухи допомагають у великих і важких справах розвитку корекційної роботи для дітей з особливими освітніми потребами”, – зазначила Ірина Ісопенко.

Основне завдання методики Монтессорі – допомога дитині в її психічному становленні, підтримка сили та укріплення можливостей. У закладах освіти області проведуть серію навчально-практичних семінарів на цю тему.

Читайте також: на Буковині після тривалої перерви відкриють спортивні школи.

(Visited 55 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site