У РОЗТОКАХ НА ПУТИЛЬЩИНІ ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО ДВОХ МОСТІВ

Компанія «Енергетично-дорожнє будівництво» відновила роботи зі зведення двох мостів, що у селі Розтоки на Путильщині. У перші дні після нещодавнього паводку дорожники допомагали жителям села боротися із наслідками стихії – надавали техніку, аби розчистити городи та подвір’я.

“Хочу подякувати компанії «Енергетично-дорожнє будівництво», яка не стояла осторонь, коли прийшла біда до людей. За допомогою техніки дорожники врятували тимчасовий міст, а також допомогли розчистити шляхи, городи, подвір’я людей від величезного сміття, намулу, каміння, які принесла велика вода. Тож вдячні їм за те, що продовжують будувати міст, а також за плече допомоги і порятунку у цей складний час”, – зазначив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Так, на нижньому мосту наразі завершили асфальтування нижнього шару та облаштування тротуарів. Що ж до верхнього мосту, то тут наразі змонтовано, заармовано та замонолічено два прогони. Завершується монтаж балок на останньому, четвертому прогоні.

Нагадаємо, мости у Розтоках зруйнувала повінь 2008 року. Об’єкти почали активно відновлювати у рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

(Visited 76 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site