У СОКИРЯНСЬКІЙ ЦРЛ ВІДКРИЛИ КАБІНЕТ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТОМОГРАФІЇ

У Сокирянській центральній районній лікарні відкрили кабінет комп’ютерної томографії. Новий сучасний апарат придбала компанія «Медікал сервіс груп» на умовах державно-приватного партнерства. Завдяки цьому діти до 16 років, які мають підозру на онкологічне захворювання, а також учасники АТО/ООС та малозабезпечені буковинці зможуть зробити комп’ютерну томографію безкоштовно.

“Таке високоточне медичне устаткування було украй необхідне Сокирянському району. Дякую компанії «Медікал сервіс груп» та місцевій владі за роботу, яка приносить реальні результати!” – зазначив заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Бойко.

Як розповів директор КНП «Сокирянська районна лікарня» Олександр Андрійчук, до найближчих міст, де є подібне обладнання, – Чернівців та Вінниці, від Сокирян близько 150 кілометрів. Це досить велика відстань, на яку складно, а іноді й неможливо транспортувати хворих із інсультом чи важкими травмами. Відтепер такі недужі зможуть отримати якісну діагностику та лікування у районі.

“Це перший апарат такого рівня у Чернівецькій області, він мікродозовий, тобто дозволяє робити комп’ютерну томографію із контрастуванням дітям від народження”, – пояснив Олександр Андрійчук.

Встановлювали комп’ютерний томограф інженери з Німеччини. Протягом двох тижнів вони готували приміщення, монтували та запускали апарат. Сьогодні, 20 липня, на ньому вже почали обстежувати хворих.

(Visited 39 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site