У ТРОЛЕЙБУСАХ ЧЕРНІВЦІВ З’ЯВИТЬСЯ БЕЗГОТІВКОВА СИСТЕМА ОПЛАТИ ЗА ПРОЇЗД

Громадський транспорт Чернівців стане безпечнішим та комфортнішим для пасажирів. Там починають тестувати Bluetooth-систему, як ще один безготівковий засіб оплати проїзду замість купівлі паперових квитків. Про це повідомили у пресслужбі Чернівецького тролейбусного управління.

“Вже восени цього року, усі пасажири тролейбусів зможуть сплачувати за проїзд безконтактно, в тому числі і за допомогою мобільного додатку EasyWallet. Це дуже зручно, а головне – безпечно під час епідемії коронавірусу. Пасажиру не потрібно шукати паперові гроші, а достатньо завантажити додаток EasyWallet на смартфон, зареєструватися, ввімкнути Bluetooth та сплатити за проїзд. Датчики, встановлені в середині салону, зчитають інформацію та з легкістю здійснять оплату”, – зазначає Володимир Середюк, заступник Чернівецького міського голови.

Контролер легко зможе перевірити чи здійснена оплата – підтвердження про купівлю квитка одразу приходить на телефон пасажира і його можна показати на екрані. Додатково квиток валідувати не потрібно.

“Користь безготівкової сплати за проїзд є беззаперечною для чернівчан. По-перше, відсутність готівки може знизити ризики захворюваності. По-друге, міська влада зможе легко рахувати пасажиропотік та керувати ним. А ще – сплата за проїзд через додаток значно підвищує рівень фінансової грамотності населення. Так, статистика EasyPay доводить, що пасажири, які сплачують за проїзд безготівково, з часом починають використовувати технологічні платіжні засоби і для інших платежів. А це безпечно, комфортно та зручно.

Також, в рамках програми з популяризації культури Bluetooth-платежів у громадському транспорті Чернівців компанія EasyPay розробила спеціальну пропозицію для пасажирів тролейбусів. Ми даруємо усім новим користувачам додатку по 5 безкоштовних квитків на проїзд у громадському транспорті. Користуйтеся тролейбусами, встановлюйте EasyWallet та отримуйте квитки в своєму телефоні”, – розповів Олексій Авраменко, СЕО та співвласник фінтех-компанії EasyPay.

Читайте також: у міському електротранспорті Чернівців відновлять пільговий проїзд.

(Visited 89 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site