У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З НОВООБРАНИМИ ГОЛОВАМИ ГРОМАД

Під час наради розглянули питання щодо формування бюджету громад, передачу майна

Про становлення громад у нових реаліях говорили сьогодні на зустрічі з новообраними головами об`єднаних територіальних громад Чернівецької області, повідомляє Чернівецька ОДА.
– “Буковинці наділили вас важливим обов’язком. Тепер ви голови ОТГ і маєте відповідати за життєдіяльність вашої території та її розвиток. Буде існувати ваша громада чи ні – залежить лише від вас, ваших дій та плану роботи. Попереду чимало завдань, тож ви якнайшвидше маєте приступити до праці”, – сказав перший заступник голови ОДА Богдан Ковалюк.
Під час наради розглянули питання щодо формування бюджету громад, передачу майна, а також розвиток різних галузей у новостворених територіях області.
– “Перед нами й головами ОТГ постало завдання – сформувати і реалізувати державну політику у сфері освіти. Вона складається з декількох напрямків. Усі вони мають бути опрацьовані й втілені в життя”, – зазначила Ірина Ісопенко.
Наразі новообраним головам ОТГ належить виконати низку завдань. Зокрема, до 15 грудня кожна громада має створити свій фінансовий орган, а до 25 грудня – ухвалити місцевий бюджет. Окрім цього, слід заснувати центри з надання соціальних послуг та орган у сфері управління освітою. 

(Visited 28 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site