У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ВИБОРЧІЙ КОМІСІЇ СТАВСЯ КОНФЛІКТ

Наразі ситуація у приміщенні ТВК є контрольованою

Відреагувавши на повідомлення про перешкоджання роботі членів територіальної виборчої комісії, на місце події виїхала слідчо-оперативна група поліції. Поліцейські опитали членів комісії та інших учасників засідання. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

 До поліції звернувся заступник голови Чернівецької міської виборчої комісії та повідомив, що на територію ТВК зайшли невідомі особи та заважають проводити засідання. Співробітники Ситуаційного відділу ГУНП в Чернівецькій області відразу направили на місце події слідчо-оперативну групу Шевченківського відділення поліції.
Поспілкувавшись з учасниками інциденту, поліцейські з’ясували, що декілька кандидатів під час засідання почали звинувачувати членів ТВК у порушенні виборчого законодавства. Між присутніми виникла словесна суперечка, під час якої члени комісії звернулися до поліції для врегулювання конфлікту.
Наразі ситуація у приміщенні територіальної виборчої комісії є повністю контрольованою. Правоохоронці забезпечують правопорядок і цілісність виборчої документації.

(Visited 12 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site