У ЧЕРНІВЦЯХ БАТЬКИ ПРОТЕСТУЮТЬ ПРОТИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Сьогодні, 9 вересня, під стінами Чернівецької ОДА зібралися на мирну акцію протесту близько 300 жителів міста Чернівці та області. Серед них батьки та діти, які через посилення карантинних обмежень доводиться навчатися дистанційно. Пряму трансляцію можна переглянути за посиланням на сторінці “Першого Буковинського” у Фейсбуці.

Вони вимагають відкриття шкіл, дитячих садочків та інших навчальних закладів. Їх обурює те, що деякі розважальні заклади та заклади харчування відкриті, а навчальні заклади мають бути зачинені. У той час кожна дитина потребує нормальних умов навчання у відповідних закладах.

Також учасники акції скаржаться на те, що у багатьох батьків немає можливості слідкувати за навчанням дітей удома. У деяких з них немає технічної можливості (хорошого інтернету або необхідного обладнання). Також іноді на це впливають обставини, які не залежать від них — зникає світло або ж інтернет-з’єднання.

До протестувальників вийшов голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук. Він запевнив, що влада України постійно над можливістю створення усіх комфортних умов для навчання дітей в умовах карантину. Він намагався пояснити, що навчальні заклади зачиняє не обласна адміністрація. Усі рішення залежать від Уряду України, а такі обмеження вводять для створення безпечних умов навчання у період поширення коронавірусу. Також він пообіцяв, що усіх дітей Буковини забезпечать необхідними технічними та інформаційними засобами для навчання.

Нагадаємо, що чернівчани вже виходили на такий мітинг, але результату не домоглися.

(Visited 340 times, 1 visits today)

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site