У ЧЕРНІВЦЯХ НА ФІРМАХ ПРЕДСТАВНИКІВ “ЄДИНОЇ АЛЬЕРНАТИВИ” ПРОВОДЯТЬ ОБШУКИ

Тиск на бізнес партійців “Єдиної альтернативи”, який чиниться сьогодні на кількох підприємствах у Чернівцях вважаю помстою Іллі Павлюка за те, що наша команда не підтримала під час голосування на голову облради його людину”.

Про це в ексклюзивному коментарі кореспондентові БукІнфо повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук.

За словами міського голови, тиск чинитиметься перш за все на нього і дотичний до нього бізнес, а також до всіх знакових членів “Єдиної альтернативи”.

“Готуються справи в обласній прокуратурі також і на наших посадовців і депутатів”, – додав він.

Відповідаючи на запитання БукІнфо, чи мають стосунок до цього тиску також команди Василя Продана і Віталія Михайлішина, він відповів: “Думаю, що вони діють всі разом”.

Роман Клічук також додав, що обласна поліція, УСБУ і прокуратура відмовилися від “виконання ганебного замовлення”.

Як повідомив сьогодні на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства депутат “ЄА” Сергій Гринюк, у Чернівцях правоохоронці проводять обшуки на підприємствах, які належать представникам політичної партії “Єдина альтернатива”.

“Відбуваються обшуки… У Мороза, у мене, і ще в наступних… Я мушу йти. Ми збираємо прес-конференцію, там уже призначений час. Якщо не вірите, ви послухайте прес-конференцію, яку ми дамо, і вам все стане відомо”, – сказав Гринюк, якого цитує МБ.

(Visited 365 times, 1 visits today)

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site