У ЧЕРНІВЦЯХ ПОБУДУЮТЬ ПАЛАЦ ВОДНИХ ВИДІВ СПОРТУ

Палац водних видів спорту, у якому займатимуться буковинці, а також проводитимуть змагання національного та міжнародного рівня, розпочнуть будувати у Чернівецькій області вже цього року. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Ініціаторами появи комплексу стали керівництво Чернівецької ОДА та народна депутатка Олена Лис.

Його розпочнуть зводити на вулиці Винниченка, поблизу багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей. Як виглядатиме палац, обговорили під час наради у обласній державній адміністрації.

За задумом архітекторів, комплекс матиме три поверхи та два басейни – великий, 50 на 24 метри, та менший, тренувальний, – 25 на 11 метрів, а також трибуни для 600 глядачів. Тут можна буде проводити турніри міжнародного рівня не лише зі звичайного, а й із синхронного плавання, а також із водного поло. Передбачено роздягальні для 160 спортсменів, приміщення та рекреаційні площі для тренерів, спа-зона та фуд-корт. Заклад буде доступним для осіб із інвалідністю – із пандусами, ліфтом та спеціальними вбиральнями. Біля будівлі облаштують парковку, крім того, із вулиці Винниченка до палацу спорту збудують дорогу.

– “Відсутність басейну – давня проблема у Чернівцях. Тож коли настав момент визначатися, як розпорядитися коштами, які, як депутат, я маю змогу спрямувати на соціально-економічний розвиток регіону, вирішила, що треба вкладати у водні види спорту. Потужний комплекс, який прийматиме міжнародні змагання, – це не лише можливість займатися плаванням для всіх буковинців – від немовлят до літніх людей, а ще й інвестиція у туристичну привабливість краю”, – зазначила Олена Лис.

Як пояснив перший заступник голови Чернівецької ОДА Ковалюк Богдан, для майбутнього палацу спорту вже виготовили проєктно-кошторисну документацію. Її також погодила федерація плавання.

За словами Олени Лис, кошти на будівництво надійдуть уже наприкінці травня. Приблизно у цей час планують розпочати роботи.

(Visited 58 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site