“У ЧЕРНІВЦЯХ ПОКИ ЩО НЕ МОЖНА ДОЗВОЛИТИ ПОВНОЦІННУ РОБОТУ РЕСТОРАНІВ”, — МЕР

Чернівецька область не відповідає усім показникам, які необхідні для повноцінного виходу з карантину. Сьогодні, 27 травня, Уряд опублікував перелік областей, де ще спостерігається негативна епідеміологічна ситуація, і Буковина одна з них. Про це сьогодні під час прямого ефіру на своїй сторінці у Фейсбуці мер міста Чернівці Олексій Каспрук.

“Чернівецька область не відповідає за двома показниками, які ставить Уряд і санітарний лікар для того, щоб відкривати дитячі садочки, запускати у звичному режимі громадський транспорт, проводити масові заходи тощо”, — сказав посадовець.

Наразі заповнено 54% місць для лікування хворих на коронавірус у лікарнях області. У Чернівецьких медичних закладах — 65 %, і це найвищий показник в Україні. Тому не варто забувати про заходи безпеки і те, що карантин ще не закінчився.

Також він нагадав, що нещодавно на Буковині оштрафували власника ресторану, який попри заборони влаштував гучне весілля у своєму закладі. У цьому контексті варто зазначити, що завтра у місті відбудуться кілька пікетів. Один із них ініційований працівниками ресторанів і закладів громадського харчування, які вимагають повноцінної роботи не лише на літніх терасах, а й у приміщеннях. Мер заявив, що повністю підтримує людей, які хочуть працювати, але рішення дозволити відкрити ресторани буде незаконним. Втім, він готовий вислухати усіх, хто прийде.

Також, сьогодні, 27 травня, у Чернівцях пройшла потужна злива. Внаслідок грози нічого надзвичайного не відбулося, хоча вона була досить потужна. Мер прозвітував, що є лише кілька підтоплень у житлових будинках, але їх оперативно ліквідують відповідні установи.

(Visited 58 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site