У ЧЕРНІВЦЯХ ПРОВЕДУТЬ МІСЯЧНИК САНІТАРНОЇ ОЧИСТКИ ТА БЛАГОУСТРОЮ МІСТА

Департамент житлово-комунального господарства та управління контролю за благоустроєм міста міської ради з 25 вересня по 1 листопада організовують проведення місячника санітарної очистки та благоустрою міста: прибережних смуг річок і водоймищ, доріг і вулиць, парків, скверів, цвинтарів, ринків, дитячих та спортивних майданчиків, підвалів, горищ житлових будинків, контейнерних майданчиків, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій і громадських криниць, територій підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Міське комунальне підприємство “Чернівціспецкомунтранс” під час проведення осіннього місячника буде приймати транспорт зі сміттям на міське сміттєзвалище від управителів, ОСББ, ЖБК, ЖБТ і приватних підприємств, які здійснюють управління житловим фондом міста та військової частини А2582, безкоштовно.

До участі в проведенні осіннього місячника санітарної очистки та благоустрою міста залучаються підприємства, установи, незалежно від форм власності, навчальні заклади, заклади охорони здоров’я, громадські організації, орендарів, ОСББ, ЖБК,ЖБТ та населення. Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької міської ради.

Керівники виконавчих органів  міської ради, комунальні підприємства, переможці торгів через систему “Прозоро” з прибирання міста до 4 листопада 2020 року повинні надати інформацію про результати проведення осіннього місячника санітарної очистки та благоустрою міста управлінню контролю за благоустроєм міста для узагальнення та інформування міської ради в  термін до 8 листопада 2020 року.

Управління контролю за благоустроєм міста міської ради, спільно з депутатами міської ради та представниками засобів масової інформації будуть проводити рейди-перевірки з виконання місячника. До керівників, які нехтують цими питаннями, будуть застосовані передбачені чинним законодавством заходи адміністративного впливу.

Читайте також: у Чернівцях засудили серійного крадія.

(Visited 28 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site