У ЧЕРНІВЦЯХ 28 ОСІБ ОЧІКУЮТЬ ПЕРЕВІРКИ НА КОРОНАВІРУС

На Буковині мають перевірити на наявність зараження коронавірусною інфекцією ще 28 осіб. Про це повідомила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

Пані Наталя пояснила, що наразі тестуватимуть не лише тих, у кого є підозра на коронавірус. Перевірятимуть і контактних осіб, у яких немає симптомів. Такі заходи проводять для підвищення рівня безпеки.

“Ми тепер будемо тотально тестувати контактних осіб без симптомів та людей, які мають підозру на коронавірус. Тому збираємо максимальну кількість зразків для ПЛР діагностики”, – повідомила чиновниця.

Тим часом протягом останніх двох тижнів до Чернівецької області повернулося 1,5 тисяч людей. Вони прибули з країн Європи, де активно поширюється коронавірус. Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

“Вже в даний час наше доручення виконали всі, за винятком міста Чернівці… Сьогодні ми говоримо про те, що в населених пунктах Чернівецької області зафіксовано 1,5 тисячі людей, які підпадають під вказану категорію”, – розповів чиновник.

(Visited 423 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site