ФК “БУКОВИНА” ОТРИМАВ ПІВ МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ

Рішення  про надання субвенції обласному бюджету для надання фінансової підтримки громадській організації “Футбольно-спортивний клуб “Буковина” у сумі 500 тисяч гривень  прийняла 4 червня  міська рада. Кошти буде  спрямовано  на статутну діяльність футбольного  клубу, проведення навчально- тренувальних зборів.

Міський голова Олексій Каспрук  звернув увагу  вболівальників  команди, що  громада міста  активно підтримує  та надає  фінансову допомогу  футбольному клубу  з 2015 року. За ці роки  ГО  “Футбольно-спортивний клуб “Буковина”  було надано допомоги майже  9,9 мільйонів гривень . Найбільше коштів клуб отримав  минулого року, коли з міського бюджету  на його підтримку було спрямовано 2,3 мільйона гривень  і ще  один мільйон гривень поворотної фінансової допомоги за рішенням міської ради  клубу  надав МТК «Калинівський ринок».

Олексій Каспрук зазначив, що місто зацікавлено у збереженні  футбольного клубу «Буковина», який має гарні історичні традиції,  є важливим  стимулом для залучення  молоді до занять спортом, формування  місцевої футбольної школи.

(Visited 25 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site