“ЦЕ ЧЕРГОВИЙ ПРИВІД КАСПРУКА МЕНІ НАСОЛИТИ”, — ВОЛОДИМИР БЕШЛЕЙ ПРО ВІДСТОРОНЕННЯ ЙОГО ВІД ПОСАДИ

Нещодавно Володимира Бешлея за рішенням суду було поновлено на посаді директора департаменту житлово-комунального господарства Черінвецької міської ради. Вже сьогодні Олексій Каспрук відсторонив його від виконання посадових обов’язків. За словами мера, це пов’язано із тим, що першим, що зробив Володимир Бешлей після поновлення на посаді, була пропозиція останнього виділити додаткові кошти на ремонт Проспекту Незалежності. Пан Бешлей переконаний, що це черговий привід звільнити його.

“Насправді те, що написав Каспрук у Фейсбуці, для мене не стало новиною. Це черговий привід Олексія Каспрука мені насолити. Він хотів мене звільнити, у нього не вийшло, і тепер він вигадав собі такий привід відсторонити мене”, — сказав Володимир Бешлей у прямому ефірі на інтернет-каналі “Перший Буковинський”.

Він запевняє, що це брехня і його вже не вперше дивує поведінка мера, оскільки ремонт Проспекту Незалежності досі не завершений. Ці кошти потрібні зокрема і для капітального ремонту тротуарів. Адже відреставровано наразі тільки проїжджу частину вулиці.

Початково на ремонт вулиці було виділено 14 мільйонів гривень. Але цих грошей було недостатньо. Проєкт відкоригували відповідно до вимог чинного законодавства, тому сума значно зросла. За його словами, недоліки у кошторисі зумовлені тим, що початковий проєкт ремонту був недосконалим, було чимало помилок у розрахунках. Це зумовило і довготривалість ремонту, і те, що деякі роботи виконувалися під особисті гарантії Олексія Каспрука та за кошти підрядника, з яким міська рада досі не розрахувалась.

“Він приходив на Проспект і просив підрядника виконати роботи, які не передбачені проектно-кошторисною документаціюєю”, — розповідає про процес роботи посадовець.

Проспект Незалежності — це найбільший ремонтний проєкт, який взагалі виконувався у Чернівцях за останні 15 років. Великий об’єм роботи, непередбачені проєктно-кошторисною документацією нюанси та несприятливі умови: все це зумовило довготривалість ремонту. Але ж це не єдина вулиця, яку ремонтують чи потрібно відремонтувати.

Як же буде відбуватися ремонт інших чернівецьких вулиць під час відсторонення Бешлея? За його словами, наразі у Чернівцях охоплено лише 6% необхідних робіт з капітального ремонту вулиць. Зараз триває ремонт вулиці Руської та ремонт тротуарів біля Перинатального центру. Всі інші проекти заморожені.

“Вулиця Кармелюка, вулиця Щербанюка, вулиця Рівненська, вулиця Хотинська. Є проєктно-кошторисна документація, є кошти. То чому ж дороги не робляться? Я не розумію, чим керується пан Каспрук”, — каже пан Бешлей.

Наразі відбувається службове розслідування. Але Володимир Бешлей у будь-якому разі буде відновлювати справедливість. Це вже не перший суд, який виграє Володимир Бешлей. Варто зазначити, що його звільнення відбувалося з деякими неточностями. Так, директора звільнили 3 квітня, а 6 квітня він ще виконував розпорядження Олексія Каспрука. Володимир Бешлей каже, що це пов’язано із відсутністю діалогу з мером. Навіть про звільнення своє дізнався лише 7 квітня і завдяки пресі.

Повний запис ефіру з Володимиром Бешлеєм ви можете переглянути на сторінці інтернет-каналу “Перший Буковинський” у Фейсбуці.

(Visited 78 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site