ЧЕРЕЗ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ, МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ ВНОСИТЬ ЗМІНИ В БЮДЖЕТ

Через активне поширення коронавірусу, потрібні додаткові кошти для боротьби. Таким чином, Міністерство фінансів вносить зміни в бюджет, зокрема, зменшує витрати всіх напрямків діяльності Міністерства культури, молоді та спорту.

«Нам стало відомо, що Міністерство фінансів сьогодні вносить зміни в бюджет, зокрема, урізає фінансування всіх напрямків діяльності Міністерства культури, молоді та спорту. Залишаються лише видатки на утримання – тобто зарплатню» – пише  заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук.

Згідно з її повідомленням, у Держкіно хочуть забрати 750 млн. грн, у Українського культурного фонду – 500 млн. грн, у Інституту книги – 150 млн. грн. Фінансування туризму планують зменшити на 240 млн. грн.

До того ж, хочуть урізати фінансування на програму «зшивання країни», реставраційні роботи по захисту історико-культурної спадщини, програм інформполітики – на суму понад 500 млн. грн. Достовірно не відомо, як зменшать фінансування спорту.

Комітет акцентує увагу на те, що такий крок призведе до кризи і стагнації креативних індустрій країни та втрати тисяч робочих місць.

Члени комітету вважають, що всілякі рішення мають обговорюватись з депутатами профільного комітету та з залученням представників міністерства та закликають Мінфін утриматись від прийняття рішень до проведення консультацій. Вони готові шукати альтернативи, які не призведуть до культурного фіаско нашої країни.

Джерело: заява Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, опублікована заступницею голови цього Комітету Євгенією Кравчук у Facebook

(Visited 165 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site