ЧЕРЕЗ COVID-19 ДО РЕАНІМАЦІЇ ПОТРАПИЛИ 35 БУКОВИНЦІВ

Із 25 лютого за стаціонарною медичною допомогою через COVID-19 звернулися 1090 буковинців. У лікарнях області станом на 1 травня перебуває 498 людей. Із них у 168 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою. За минулу добу до лікарень госпіталізували 55 осіб.

У медичних закладах станом на 1 травня перебувають 46 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 35, на апаратах штучної вентиляції легень – 9.

У реанімації обласної клінічної лікарні є 13 пацієнтів. Четверо недужих підключені до апаратів штучної вентиляції легень, у них важкі форми пневмонії.

10 хворих є у реанімації Чернівецької міської лікарні №1, двоє з них із підтвердженою коронавірусною інфекцією – на апаратах штучної вентиляції легень.

І досі важким залишається стан 5-річної дівчинки з Чернівців, яку лікують у реанімації обласної дитячої лікарні. Її госпіталізували ще 20 квітня із підозрою на кір, однак після обстеження у дитини виявили пневмонію та коронавірус. Дівчинка підключена до апарату штучної вентиляції легень. Тут також перебуває хлопчик 2004 року народження із лейкозом та підозрою на COVID-19. Його стан трохи покращився.

У Сторожинецькій ЦРЛ є 13 пацієнтів у важкому стані. У реанімації лікують чотирьох, один із них із підозрою на COVID-19 – на апараті штучної вентиляції легень.

У реанімації Глибоцької ЦРЛ перебувають троє пацієнтів, один підключений до апарату ШВЛ.

Трьох пацієнтів із підозрою на коронавірус лікують у реанімації Новоселицької ЦРЛ. Вони на кисневій підтримці.

У Хотинській центральній районній лікарні двоє пацієнтів із підозрою на COVID-19 у важкому стані на кисневій підтримці.

Нагадаємо, коронавірус зафіксовано у 173 населених пунктах Чернівецької області.

(Visited 206 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site