ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКРАДА ШУКАЄ БАНКИ, ЯКІ ГОТОВІ НАДАТИ КРЕДИТ МІСЬКОМУ БЮДЖЕТУ

Чернівецька міська рада оголосила про конкурс для банків, які можуть надати міському бюджету чималий кредит. Про це повідомили у пресслужбі ратуші.

“Відповідно до статті 74 Бюджетного кодексу України Чернівецька міська рада оголошує проведення конкурсу серед банків, що готові надати у 2020 році міському бюджету кредит на фінансування бюджету розвитку міського бюджету для створення, приросту чи оновлення стратегічних об’єктів довготривалого користування або об’єктів, що забезпечують виконання завдань міської ради, спрямованих на задоволення інтересів населення територіальної громади міста”, — йдеться у повідомленні.

Орієнтовна сума кредиту — 150 мільйонів гривень. Банкам, що мають бажання взяти участь у цьому конкурсі, до 30.07.2020 року необхідно надати свої пропозиції у фінансове управління міської ради.

Документи потрібно подавати за адресою: м. Чернівці, Центральна площа,1, Фінансове управління, кабінет 311.

Контактний телефон: (80372) 55-26-09, Буляховська Лариса Іванівна – начальник відділу бухгалтерського, інформаційно-аналітичного обліку та звітності, головний бухгалтер фінансового управління міської ради.

(Visited 23 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site