ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ ПОТРЕБУЄ ПАТРОНАТНИХ СІМЕЙ

В Україні триває реформа деінституціалізації, яка передбачає реорганізацію, а згодом і закриття закладів інтернатного типу. Відтак найкращим середовищем для гармонійного розвитку дитини визнано родину. У зв’язку із цим Чернівецька область украй потребує патронатних сімей, у яких тимчасово виховуватимуться діти, що опинилися у складних життєвих обставинах, або ж позбавлені батьківського піклування. Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.

“Ми впевнені, що більш ніж серед 900 тисяч буковинців точно є люди, яким небайдужа доля таких малюків. Тож закликаємо їх створювати патронатні сім’ї. Держава надає таким родинам фінансове забезпечення. Натомість потрібні лише любов, терпіння та готовність виховувати дітей, дарувати їм комфорт і безпеку”, – зазначила Наталія Гусак.

Вона також наголосила, що соціальні служби охоче нададуть консультацію щодо патронатних родин та закликала буковинців долучатися до сімейних форм виховання.

(Visited 21 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site