ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА ВІЗЬМЕ КРЕДИТ НА РЕМОНТ ДОРІГ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

На Буковині відремонтують дороги за рахунок кредитних коштів. Зокрема планується взяти позику у 100 мільйонів гривень, аби зробити поточний ремонт автошляхів у районах області. Йдеться про п’ять кілометрових відрізків доріг в кожному регіоні. Відновлюватимуть їх за кредитні гроші, п’ять відсотків інвестуватимуть громади. Відповідну програму сьогодні ухвалили депутати під час сесії Чернівецької обласної ради.

Область має намір взяти середньостроковий кредит на три роки. Це стало можливим з прийняттям закону, за яким обласні державні адміністрації у 2020 році зможуть залучити додаткове фінансування у вигляді кредитних коштів на ремонти доріг місцевого значення. Отримаємо ми кредит чи ні – вирішуватиме Міністерство фінансів України. Якщо ж нам дадуть позику, сплачуватимуть її за рахунок субвенції з державного бюджету.

Тим часом на Буковині триває підготовка до реалізації цього проєкту. Так, представники ОДА разом із депутатами обласної ради та представниками місцевого самоврядування вже проінспектували дороги в Сторожинецькому, Герцаївському, Хотинському, Глибоцькому та Новоселицькому районах, які планують відремонтувати за кредитні гроші. Кіцманський та Заставнівський райони вже виділили гроші для співфінансування.

(Visited 84 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site