ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ОГОЛОШУЄ ФОТОКОНКУРС ДО ДНЯ МІСТА

Чернівецький обласний краєзнавчий музей оголошує фотоконкурс до дня міста Чернівці – “Я і моє місто”. До участі запрошують дітей віком до 14 років. Приймають оригінальні фотороботи, на яких зображено Чернівці.

Переможці, яких визначить комісія, отримають призи. Крім того, передбачено приз глядацьких симпатій. Його вручать учаснику, чия світлина набере найбільшу кількість вподобайок на сторінці музею у Фейсбуці станом на 14 годину 20 жовтня.

Умови участі: світлини на конкурс приймають в електронному вигляді на e-mail: regmuscv@gmail.com із 10 вересня до 10 жовтня 2020 року включно. У темі листа вкажіть, будь ласка, “На фотоконкурс”. Файли подаються у форматі .jpeg. Розмір і технічна якість світлини мають бути достатніми для друку чіткого зображення на папері формату А4.

Один учасник може представити не більше 3 світлин (прохання у випадку подачі кількох фото кожну роботу надсилати окремим листом). До світлини обов’язково додається інформація про автора: прізвище, ім’я, по батькові, вік, назва фотороботи, контактний телефон автора та посилання на профіль у Фейсбуці (за наявності).

  • Останній день подачі світлин – 10 жовтня.
  • Оголошення результатів – 20 жовтня.

Із 11 до 20 жовтня на сторінці музею у Фейсбуці відбудеться онлайн-голосування за подані фотороботи. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Читайте також: на Буковині зафіксували перші порушення виборчого законодавства.

(Visited 67 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site