ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЦНАП ВІДНОВИВ РОБОТУ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

Згідно з протоколом №18 позачергового засідання міської постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Чернівців від 01.04.2020 року, а також відповідно до розпорядження міського голови, Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Чернівецької міської ради відновить свою роботу. Про це повідомляє пресслужба Черінвецької міської ради.

Від сьогодні, 2 квітня 2020 року, установа розпочинає прийом документів для надання адміністративних послуг, які передбачають обов’язкову присутність особи:

– Оформлення та видача паспорта громадянина України, особам по досягненню 14-річного віку (вперше).

– Реєстрація місця проживання.

– Зняття з реєстрації місця проживання.

При наданні вищезазначених адміністративних послуг, в період дії карантину, необхідно дотримуватися такого порядку:

– заявник телефонує до ЦНАПу за оприлюдненими номерами телефонів;

– у телефонному режимі працівником ЦНАПу надається консультація та роз’яснення щодо переліку необхідних документів для надання відповідної адміністративної послуги, а також призначається місце (номер вікна), дата та час подачі узгодженого пакету документів;

– у зазначену дату і час заявником особисто, або через уповноваженого представника, подаються узгоджені документи у визначене вікно.

Працівниками ЦНАПу ведеться реєстраційний облік засобами програмного забезпечення, в якому зазначається ПІП особи, перелік поданих нею документів, а також дата та час подачі документів. Про дату, час та місце (номер вікна) отримання адміністративної послуги заявник повідомляється працівниками ЦНАПу смс-повідомленнями або телефоном.

Надання адміністративних послуг можливе тільки тим відвідувачам, які прийшли в захисній масці та гумових рукавичках. Заборонено прийом заявників з явними ознаками ГРВІ.

Інші адміністративні послуги надаються шляхом направлення пакету документів поштою чи в електронному вигляді на адреси: doz.econom@gmail.com., admincnap@ukr.net.

Можливість отримати консультації та записатися на подачу документів за телефонами:

– для отримання необхідної інформації та консультації щодо адміністративних послуг з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно:

50-90-72

50-90-73

50-90-74

-для отримання необхідної інформації та консультації щодо адміністративних послуг з питань  державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців:

50-90-75

50-90-76

50-90-77

– для отримання необхідної інформації та консультації щодо адміністративних послуг з питань міграційної служби:

57-18-75

– для отримання необхідної інформації та консультації щодо інших адміністративних послуг і документів дозвільного характеру, в тому числі реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання:

50-90-92

50-90-84

50-90-82

50-90-81

50-90-77

50-90-76

– для отримання необхідної інформації та консультації щодо громадських об’єднань:

58-52-19

Для мешканців Садгірського району для отримання необхідної інформації та консультації щодо адміністративних послуг і документів дозвільного характеру пропонуємо звертатися за телефоном: 56-05-40.

Для мешканців Першотравневого району для отримання необхідної інформації та консультації щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання: 58-44-45.  

Источник: http://chernivtsy.eu/portal/4/do-uvagy-chernivchan-7-131161.html

(Visited 207 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site