ЧИ ПРОДОВЖАТЬ В УКРАЇНІ КАРАНТИН?

Сьогодні серед безлічі новин про коронавірус та карантин чимало користувачів соціальних мереж Instagram i Facebook натрапили на “сенсаційну” новину про те, що в Україні продовжать карантин. Але не варто завчасно панікувати. На жаль, не усі медіа поширюють правдиву інформацію.

Наразі у Міністерстві охорони здоров’я заявляють, що продовження термінів карантину може бути. Про розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу.

«Ми будемо продовжувати карантин з урахуванням епідемічної ситуації у сусідів, в країнах Європейського Союзу і на території України. Усі заходи, які ми робимо сьогодні, ми робимо з превентивною метою. У той же час ми не виключаємо запровадження заходів реагування у разі масового поширення захворюваності на території України», – сказав Віктор Ляшко.

За словами чиновника, карантин можуть продовжити, але умови та необхідність цього МОЗ буде аналізувати ближче до дати завершення чинного терміну карантину, після чого буде прийматися відповідне рішення.

Нагадаємо, що Кабмін ухвалив та оголосив рішення про введення карантину на усій території України до 3 квітня 2020 року. До того часу закликаємо усіх дотримуватися правил карантину та берегти своє здоров’я.

(Visited 585 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site