ШТРАФИ ТА СПЕЦПЕРЕВЕЗЕННЯ: У ПАТРУЛЬНІЙ ПОЛІЦІЇ БУКОВИНИ РОЗПОВІЛИ ПРО НОВІ ОБМЕЖЕННЯ

Сьогодні, 26 серпня, начальник управління патрульної поліції Чернівецької області Олег Йосипів розповів про зміни заходів безпеки на період посилення карантинних обмежень. Так, співробітники патрульної поліції накладатимуть штрафи на водіїв транспортних засобів, які в період внесення міста до “червоної” карантинної зони перевозитимуть більше п’яти пасажирів. Отже, одним транспортним засобом можна перевозити до п’яти пасажирів, не включаючи дітей.

“Інших ми будемо також перевіряти. Якщо будуть порушені карантинні вимоги, ми, на жаль, змушені будемо притягати їх до адміністративної відповідальності, складаючи щодо них протоколи і направляючи їх до суду.

Проте, ми є тим органом виконавчої влади, який повинен стежити за дотриманням карантинних вимог. Бо якщо ми це питання упустимо, потім воно буде на нашій совісті, і нам доведеться відповідати”, — сказав Олег Йосипів.

Також начальник Управління патрульної поліції пояснив дії правоохоронців щодо роботи громадського транспорту в умовах “червоної” зони карантину. Він зазначив, що Чернівці та два райони області віднесені до “червоної” зони. Тому Патрульна поліція, як і Національна поліція, працюватиме у правовому полі, опираючись на постанову Кабінету Міністрів та інші законодавчі акти.

Правоохоронці слідкуватимуть за дотриманням тих вимог, які встановлені в тій, чи іншій зоні карантину. Він також додав, що поліція вже складала адмінпротоколи як на підприємців, так і на перевізників, які порушили карантинні вимоги та працювали попри заборону. 

“Будь-які перевізники повинні дотримуватися тих вимог та норм, які встановлені, і не порушувати їх. Тому що ми розуміємо, що якщо ми зараз не вплинемо на цю страшну ситуацію, то дуже скоро вся наша область може бути у “червоній” зоні”, – каже Олег Йосипів.

За словами керівника Патрульної поліції, правоохоронці сьогодні зустрічалися з представниками перевізників, підприємств, а також з представниками міської та обласної влади.

“Ми поспілкувалися і дійшли порозуміння стосовно того питання, що всі, хто здійснює спецперевезення, повинні упорядкувати всі документи та дозволи і безумовно, що ми повинні сприяти тому, щоб люди, які забезпечують життєдіяльність міста та області, відповідають за те, щоб ми могли отримати медичну допомогу, захист, а також працівники комунальних підприємств та інших служб, могли дістатися до місця роботи”, — додає Йосипів.

Варто зазначити, що громадський транспорт, який працює у Чернівцях у режимі спецперевезень, не може перевозити громадян без довідки з місця роботи. Також правоохоронці реагуватимуть на порушення обмежувальних заходів власниками закладів громадського харчування.

(Visited 681 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site