ЄВРОБАЧЕННЯ-2020 СКАСУВАЛИ ЧЕРЕЗ КОРОНАВІРУС

Найпопулярніший пісенний конкурс Євробачення-2020 скасували через стрімке поширення коронавірусу. Заяву про скасування опублікували на офіційному сайті.

«Ми знаємо як розчаровані вболівальники, нам самим дуже прикро, однак вибору не було. Я обіцяю, Євробачення обов’язково повернеться ще кращим ніж було. Нині тривають переговори про проведення конкурсу в Роттердамі наступного року» – повідомляє виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд.

Щорічний конкурс, який мав відбутися 12 травня у Роттердамі, вперше за 64 роки перенесли на 2021 рік. Організатори пояснюють, що протягом декількох тижнів шукали альтернативні варіанти, щоб все ж провести пісенний конкурс, проте у зв’язку з стрімким зараженням відмовились від конкурсу.

«Здоров’я артистів, персоналу, фанів і відвідувачів, а також ситуація в Нідерландах, Європі та у світі в основі цього рішення», – пояснили організатори.

Керівники всеукраїнського конкурсу заявили, що нового відбору не буде і гурт «Go A»  поїде на Євробачення коли б воно не відбулося – інформує ТСН.

Раніше повідомлялося, що Євробачення-2020 все ж буде, але в порожньому залі в прямому ефірі, або кожен з представників виступить у своїй країні по відеозв’язку.

Нагадаємо, що у Нідерландах станом на 18 березня зафіксовано 1705 випадків зараження коронавірусом, смертельних випадків – 43.

Юлія Атаманюк

(Visited 16 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site