ІГОРЯ НЕЗБОРЕЦЬКОГО ПОНОВЛЕНО НА ПОСАДІ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ

Рішенням Чернівецького окружного адміністративного суду від 9 червня ц.р. на посаді начальника  управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради з 22 листопада 2019  року  поновлено Ігоря Незборецького та зобов’язано  міського голову Олексія Каспрука  перевести його  на рівнозначну посаду в управлінні  забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я  міської ради. Рішення суду в частині  поновлення на посаді підлягає до негайного виконання.

На виконання зазначеного  рішення суду  розпорядженням міського голови Олексія Каспрука з  22 листопада 2019 року  Ігоря Незборецького поновлено на посаді начальника управління охорони здоров’я міської ради та з 10 червня 2020 року призначено на посаду  начальника управління  забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я міської ради в порядку переведення  (ст. 32 КЗпП України).

Апеляційна скарга на зазначене  рішення суду  може бути подана до Сьомого апеляційного адміністративного суду впродовж 30 днів з дня  складення  повного судового рішення. Повне судове рішення буде складено впродовж 10 днів. Про це інформує пресслужба Чернівецької міськради.

Довідково. Ігор Незборецький  має вищу медичну освіту,  працює лікарем з 1993 року, з травня 2011 року до листопада 2019 року обіймав  посаду начальника  управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, з якої був увільнений 21 листопада 2019 року у зв’язку з ліквідацією управління охорони здоров’я за рішенням  міської ради  від 11.04.2019 року №1707.

(Visited 156 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site