“ІЗ ПОВЕРНЕННЯМ КАСПРУКА МІСТО ПОТОПАЄ В СМІТТІ”, — ВОЛОДИМИР БЕШЛЕЙ

Володимир Бешлей переконаний, що чудово виконував свої обов’язки. Він вважає, що усім чиновникам потрібно припинити політичні протистояння і почати розвивати місто. Також Володимир Бешлей впевнений, що причина відсутності розвитку Чернівців — це мерія та її очільник Олексій Каспрук.

“З поверненням пана Каспрука заморожений розвиток, місто потопає в смітті, капітально не ремонтуються дороги, поточний ремонт також практично зупинився в місті. Мене це не влаштовує”, — сказав посадовець у прямому ефірі на інтернет-каналі “Перший Буковинський”.

Він заявляє, що методи управління Каспрука та Продана кардинально відрізняються. Без останнього нормально виконати чимало проєктів у Чернівцях було би складно. Взагалі, для нормального функціонування влади потрібна відсутність конфліктів та вміння йти на компроміси. А управління Олексія Каспрука, як каже пан Бешлей, побудоване лише на конфліктах, адже він посварився вже майже з усім депутатським корпусом. Навіть з тими, хто його підтримував. Також він переконаний, що рішення чинного мера не є самостійними. Він працює, узгоджуючи кожний свій крок з паном Бурбаком, який є його однопартійцем.

“При прийнятті рішень він (Олексій Каспрук — ред.) керується фактично вказівками пані Карімової та пані Шепелько. Це дві радниці міського голови, які там нашіптують йому, що робити”, — каже Бешлей.

Окрім того, Володимир Бешлей прогнозує можливе повторне усунення Олексія Каспрука з посади міського голови. За його словами, навіть соцопитування показують, що більше 80% чернівчан підтримують відставку мера. Це пов’язано з різницею перодів, яку побачили містяни, коли був Каспрук і коли його не було на посаді. Зокрема, ремонт доріг.

На запитання журналіста, чи готовий Володимир Бешлей піти на компроміс і примиритися із командою пана Каспрука, він відповів, що завжди згодний на діалог. Але вважає, що у цьому немає сенсу, тому що чинний мер не зверне уваги на спроби примиритися.

Повний запис ефіру з Володимиром Бешлеєм ви можете переглянути на сторінці інтернет-каналу “Перший Буковинський” у Фейсбуці.

(Visited 88 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site