36,6: У ЛУЖАНАХ ВІДКРИЛИ НОВУ АМБУЛАТОРІЮ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

У Лужанах, що на Кіцманщині, відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Приміщення оснащене сучасним медичним обладнанням та комп’ютерною технікою. Будівля також є доступною для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Для потреб пацієнтів тут працюватимуть лабораторія, денний стаціонар, кабінет електрокардіографії.

Із відкриттям важливого інфраструктурного об’єкта громаду привітав голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

“Усе, що робиться для людей – має найвищу цінність. Бажаю кожному, хто переступить поріг цієї амбулаторії, повернутися додому здоровим і ще багато років приносити користь своїй родині та громаді”, – зазначив Сергій Осачук.

“Радіємо з того, що на території нашої ОТГ з’явився новий медичний заклад, у якому наші мешканці можуть попереджати свої хвороби та проходити профілактику”, – поділилась враженнями голова Мамаївської ОТГ Наталія Катрюк.

Мамаївська ОТГ – єдина в області, де амбулаторія є приватною, обслуговує її товариство «Мак-Медик». Як розповіла керівниця цієї компанії Леся Гаврилюк, це вже друга нова амбулаторія у громаді. Наприкінці 2019 року такий медичний заклад збудували також у Мамаївцях.

“Приміщення світле і тепле, маємо тут електричну котельню. Потурбувалися про те, щоб було комфортно і лікарям, і медикам”, – розповіла Леся Гаврилюк.

Пацієнтів у Лужанській амбулаторії обслуговують 3 сімейних лікаря, 7 медсестер та лаборант.

ДЖЕРЕЛО: пресслужба Чернівецької ОДА

(Visited 74 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site