41647109_422318908299230_525762322686279680_n

Олександр Лендел

У Чернівцях тренер з карате Олександр Лендел запустив крутий онлайн-проєкт. Проводить щотижня тренування для всіх бажаючих спортсменів та майстер-класи для тренерів. Майстер-класи Лендела щомісяця відвідують тренери з різних країн. Серед них один навіть із Японії. А на онлайн-тренування записуються каратисти з усього світу.
“Така ідея в мене виникла після того, як у світі почав стрімко поширюватися коронавірус. У багатьох країнах оголосили карантин і було заборонено тренування у спортзалах. Щоб не втрачати форму, довелося опановувати новий формат. Допомогла платформа ZOOM, на якій можна дистанційно зібрати учасників з різних куточків не лише своєї країни, а й усього світу. Такі зустрічі я і почав організовувати. Інформація про тренінги і майстер-класи швидко поширювалася інтернетом у соцмережах і до нас почали приєднуватися з інших країн. На цих заняттях ділюся власним досвідом- тактики, методики, навички, прийоми”, – розповів “Першому Буковинському” Олександр ЛЕНДЕЛ.
У Чернівцях він тренує відносно недавно. Сюди приїхав на запрошення керівництва спорткулубу “Лідер”. До того жив і працював у Одесі.
“Саша дуже часто приїжджав до нашого міста і раніше. Вже тоді проводив тренінги та майстер-класи. Одного дня ми подумали – а чому б його не запросити до нашого клубу? Щоб розвивав карате тут разом з нами і виховував крутих спортсменів. Нашу пропозицію він прийняв охоче і тепер він у нашій команді”, – розповів президент СК “Лідер” Олександр ПІКУЛІН.
(Visited 45 times, 1 visits today)

No videos found

Best  Video site
Best  Video site