Ми у соцмережах:

СПОРТ

Багато боротьби, багато подач, багато браку і без голів. Домашня нічия ФК “Буковини”

Опубліковано: 28-08-2021 о 07:31

ФОТО: преслужба ФСК "Буковина"

«Буковина» – АФСК «Київ» (0:0). П’ять тез про матч

1. Поєдинок можна описати трьома словосполученнями: багато боротьби, багато подач, багато браку. Через зливу поле стадіону «Буковина» було дуже важким. Відповідно якоїсь комбінаційної гри у виконанні обох команд не варто було чекати.

2. «Буковину» знову підвела реалізація моментів. Після удару Волинця м’яч влучив у перекладину, після пострілу Сивки – у стійку. Водночас говорити про те, що чернівчани створили масу моментів теж не можна. Однак ближчими до перемоги точно були.

3. У голкіпера «Буковини» Пономаренка роботи під час матчу фактично не було. Гості були сконцентровані на обороні, а контратаки киян гостротою не відзначалися.

4. За дощової погоди кожне стандартне положення – потенційно гольовий момент. Футболісти «Буковини» виконали безліч кутових та штрафних, однак небезпечних ударів після них важко пригадати. Можливо, саме стандартам варто приділити більше уваги під час тренувань.

5. У чернівецької команди є потенціал додавати в наступних матчах. Одними з кращих на полі були молоді футболісти – 18-річний Столяр та 20-річний Волинець. Ці та інші хлопці з кожною грою набиратимуться досвіду та в майбутньому можуть вирости в якісних гравців.

Протокольні дані:

«Буковина»: Пономаренко, Гакман (К), Орловський, Логінов, Дмитрієв, Елла, Столяр, Орнат (Салбак, 53), Сивка, Волинець (Лук’янченко, 82), Палагнюк.

Запасні: Фіяло, Рябий Д., Рябий А., Мануіла, Нижник, Клочан, Беслюбняк.

Головний тренер: Євген Коваленко.

АФСК «Київ»: Примаченко, Вечурко, Гарнага (Фінченко, 65), Зеленько, Ключик (К), Куртяк, Нескей (Олабин, 84), Рогульський, Роєнко (Нагайський, 58), Рудовський, Сахно (Нагорний, 83).

Запасні: Марціяш, Семчук, Сидоренко.Попередження: Салбак (78), Лук’янченко (87), Логінов (90+4) – Гарнага (15), Роєнко (56), Вечурко (77)

ДЖЕРЕЛО: преслужба ФСК “Буковина”

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.