Ми у соцмережах:

НОВИНИ

Багато порушень. У Чернівцях почали перевіряти якість перевезень у міських маршрутках

Опубліковано: 27-09-2021 о 13:10

У Чернівцях департамент транспорту та окремих питань комунального господарства здійснив перевірку якості перевезень на автостанції “Садова” по маршрутам № 3, 4, 6, 8, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 27, 36, 37. Було встановлено ряд порушень. Про це у фейсбуці повідомив заступник Чернівецького міського голови Ігор Крохмаль.

Отже, результати перших перевірок показали:

  • перевізники не дотримуються належним чином розкладу руху автобусів в режимі спеціальних регулярних перевезень
  • у деяких перевізниках відсутні паспорти маршрутів, у більшості відсутні таблички номерів на задньому склі та зовнішнє інформування ключових точок маршрутів, а також загального візуального інформування в салоні, в тому числі жодної інформації про водія та страхування пасажирів під час руху
  • протерміновані акти обов’язкового технічного контролю автобуса для пасажирських перевезень, невідповідність місцезнаходження транспортного засобу з показниками GPS-трекерів.

“Всі недоліки детально описані та будуть опрацьовані з перевізниками. Як я писав раніше, декілька років ніхто не притягував перевізників до відповідальності за порушення. Я розумію, що для наведення порядку потрібно час. Но ми розпочали. На думку читача, ми правильно рухаємось?”, – написав у ФБ Ігор Крохмаль.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.