Ми у соцмережах:

СПОРТ

Безпечні заняття: 100% персоналу спортклубу “Лідер” вакцинувалися від COVID-19

Опубліковано: 25-10-2021 о 19:25

Як повідомили у пресслужбі Чернівецької ОДА, 100% персоналу спортивного клубу «Лідер», що на вулиці Коперника, вакцинувалися від COVID-19. Тож спортсмени можуть покращувати фізичну форму без додаткового ризику для здоров’я.

“Зробили щеплення, бо прагнуть працювати без обмежень. Крім того, у клубі займаються діти, тож тренери повинні використовувати всі засоби, щоб убезпечити їх від можливої хвороби,” – пояснив президент клубу Олександр Пікулін.

Клуб також отримав від Чернівецької обласної державної адміністрації спеціальну наліпку «Ми вакциновані від COVID-19».

“Шукайте такі позначки у місцях, які часто відвідуєте. Щеплені працівники – це і ваш захист від коронавірусу”, – йдеться у повідомленні пресслужби Чернівецької ОДА.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.