Ми у соцмережах:

СПОРТ

Бокс: 3 золоті і 1 срібну медаль вибороли буковинські спортсмени на міжнародному турнірі в Угорщині

Опубліковано: 31-10-2021 о 18:57

З 29 по 31 жовтня у містечку Егер (Угорщина) проходив International IV Eger Cup.

У ньому взяли участь спортсмени з 5 країн: Швеція, Словаччина, Польша, Угорщина та Україна. Загальна кількість учасників – 173 боксери.

“З України було дві команди – з Закарпаття та Буковини. Чернівці представляли четверо бійців, які провели видовищні поєдинки і в кожному отримали впевнені перемоги, – розповів “Першому Буковинському” тренер Олександр Погодін. – Подяка батькам за можливість представляти Україну, Буковину на цих змаганнях. Окремий респект і організаторам за крутий турнір”.

Золоті медалі на турнірі здобули Ілля Тіщенко (42кг), Єгор Кісіліца (50кг) та Віталій Швець (80кг). Володимир Мельничук (48кг) виборов срібло.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.