Ми у соцмережах:

СПОРТ

«Буковина» б’є «Агробізнес» і виходить до наступного раунду Кубка України

Опубліковано: 19-08-2021 о 11:04

18 серпня «Буковина» у матчі другого попереднього етапу VBET Кубка України перемогла «Агробізнес» (Волочиськ) із рахунком 2:0.

П’ять головних думок про цю зустріч:

1. Кубкові матчі тим і цікаві, що в них може статися все, що завгодно. Фаворити протистояння не завжди перемагають андердогів. «Буковина» сьогодні це яскраво підтвердила.

2. Головний тренер «Агробізнесу», імовірно, дещо недооцінив чернівчан, давши шанс резервістам. Проте і футболісти, які підсилили команду по перерві, кардинально хід гри не змінили. Водночас гравці «Буковини» показали високий рівень самовіддачі – вони просто більше хотіли перемогти, ніж гості.

3. «Буковина» зіграла два різні тайми. Перший – багато браку, більшість часу в захисті, відсутність моментів. Другий – агресія у відборі, швидкість в ухваленні рішень, стрімкі атаки. А доля матчу могла бути вирішена ще в основний час – арбітр не зарахував гол Сивки у спірному епізоді з офсайдом.

4. Фарт, якого «Буковині» не вистачало у перших матчах сезону, сьогодні був на боці чернівчан. «Агробізнес» марнував нагоду за нагодою у першому таймі, а в другому – ще й перекладина зіграла за «жовто-чорних». У овертаймі психологічну перевагу мали чернівчани – допомогли відбитий Пономаренком пенальті та рідні трибуни.

5. Наступний кубковий поєдинок «Буковина» зіграє 31 серпня. Наступний суперник чернівчан у турнірі визначиться жеребкуванням вже у четвер, 19 серпня.

Протокольні дані:

«Буковина»: Пономаренко, Дмитрієв, Николишин, Орловський, Гакман (К), Клочан, Елла (Столяр, 84), Волинець (Рябий А., 94), Сивка (Рябий Д., 115), Палагнюк, Салбак (Орнат, 84).Запасні: Фіяло, Логінов, Лук’янченко, Нижник, Беслюбняк.Головний тренер: Євген Коваленко.

«Агробізнес»: Задерейко, Слотюк, Карась, Думанюк (Вербний, 46), Семенець (Синиця, 46), Ємаєв (Курило, 72), Когут, Нагорний, Груша (К), Гудзінський (Петров, 81), Семенюк (Романюк, 72).Запасні: Артим, Юхимович.Головний тренер: Олександр Чижевський.

Голи: Палагнюк (99), Орнат (119).

Нереалізований пенальті: Вербний (64).

Попередження: Сивка (63), Орнат (90+1), тренер Кисилиця (100) – Ємаєв (60), Курило (116), Романюк (120).

ДЖЕРЕЛО: пресслужба ФСК “Буковина”

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.