Ми у соцмережах:

СПОРТ

“Буковинська миля” онлайн: у Чернівцях через карантинні обмеження масовий забіг проведуть дистанційно

Опубліковано: 21-09-2021 о 16:31

Наступної неділі, 26 вересня, у Чернівцях відбудеться XVII «Буковинська миля» і чемпіонат України з бігу на 1 милю. Місце проведення традиційне – Соборна площа. Про це розповів начальник управління молоді і спорту Чернівецької ОДА Іван Гешко:

Через ковідні проблеми, на жаль, мусимо знову переводити «масовку» в online. Для участі у розіграші велосипеду та інших призів необхідно у суботу, 25.09.21, або в неділю зранку подолати будь-де дистанцію не менше 2 миль (~3,2 км), зафіксувати це однією з відомих програм на кшталт Garmin, розмістити відповідний скрін, фото, свої прізвище та ім‘я і #БуковинськаМиля2021 у групі «Бігаємо РАЗОМ Чернівці» і бажано підтягнутися на Соборну площу вболівати за учасників чемпіонату України. Звісно, дотримуючись карантинних обмежень”.

Після змагань організатори традиційно проведуть розіграш призів.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.