Ми у соцмережах:

НОВИНИ

Буковинські старшокласники зможуть під час осінніх канікул пройти військовий вишкіл

Опубліковано: 21-09-2021 о 11:47

Навчально-тренувальні військово-патріотичні збори серед юнаків та юначок відбудуться на Буковині. Вишкіл триватиме на базі табору «Лунка», що у селищі Красноїльськ, під час осінніх канікул, із 25 до 29 жовтня. Про це інформує пресслужба Чернівецької ОДА.

Програма заходу передбачає заняття за напрямками: основи самозахисту, військова тактика, домедична допомога, правила поводження зі зброєю, спортивне орієнтування та інше.

Витрати на харчування та проживання за рахунок беруть на себе організатори.

До участі у вишколі запрошують учні 10-11 класів закладів освіти Чернівецької області, які займаються у гуртках військово-патріотичного спрямування, входять до складу рою або куреня гри «Сокіл»(«Джура») або хочуть підвищити знання з військової підготовки.

Заявки для участі у відборі приймають до 12 жовтня 2021. Щоб потрапити на вишкіл, необхідно заповнити гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/ZoXsyvvjYsiRA5KS7

Про результати відбору буде повідомлено до 20 жовтня 2021 року. Координатор проєкту – Олена Раца.

Організатори вишколу – Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації спільно із інститутами громадянського суспільства військово-патріотичного спрямування.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.