Ми у соцмережах:

КУЛЬТУРА

Чернівецька область приймає «Буковинські зустрічі»

Опубліковано: 22-08-2021 о 11:30

ФОТО: Артем Козменко

Чернівецька область приймає «Буковинські зустрічі». Це один із найбільших транскордонних мандрівних фольклорних фестивалів, який відбувається у Центральній Європі уже впродовж трьох десятиліть.

В суботу, 21 серпня, захід урочисто відкрили на сходах Ратуші. Учасників фестивалю привітала заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко: 

«Щиро дякую, що ви несете у своєму серці історію і традиції, примножуєте та зберігаєте культуру буковинського краю», – звернулася вона до колективів, що прибули на дійство.

У святі народної пісні, музики й танцю беруть участь понад 30 колективів, які приїхали із різних куточків Буковини, а також Польщі та Румунії. Вони виступатимуть на різних локаціях у центрі Чернівців. 

У неділю, 22 серпня, польські та румунські колективи відвідують громади Буковини. 

ФОТО: Артем Козменко
ФОТО: Артем Козменко
ФОТО: Артем Козменко
ФОТО: Артем Козменко
ФОТО: Артем Козменко
ФОТО: Артем Козменко
ФОТО: Артем Козменко
ФОТО: Артем Козменко
ФОТО: Артем Козменко
ФОТО: Артем Козменко

Як відомо, міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі» був заснований у 1990 році. Основна його мета – збереження та презентація народних традицій Буковини в середовищах переселенців з нашого краю у Польщі, Румунії та Угорщині. Саме тому фестиваль від травня до жовтня триває у цих країнах та в Україні.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.