Ми у соцмережах:

СПОРТ

Чернівецькі каратисти зайняли 4-те загальнокомандне місце на чемпіонаті України

Опубліковано: 25-10-2021 о 15:48

22-24 жовтня в Полтаві відбувся чемпіонат України серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих. Про це повідомляє “Перший Буковинський” з посиланням на “Sportbuk”.

Участь у чемпіонаті взяло понад 650 спортсменів з 76 клубів (16 регіонів) з усієї України. Чернівецькі спортсмени привезли зі змагань 5 золотих, 9 срібних та 8 бронзових медалей.

Загалом, каратисти Чернівецької області здобули 22 нагород і посіли третє загальнокомандне місце.

Найбільше нагород у скарбничку Чернівецької області принесли спортсмени СК «Лідер» – 10 медалей. «Тай-сен» виборов 4 нагороди, «Альфа» та «Максимум» здобули по 3 нагороди, а спортсмени клубу «Альянс» вибороли 2 медалі.

Важливість чемпіонату полягала в тому, що для кадетів, юніорів та молоді це був відбірковий турнір для потрапляння до національної молодіжної збірної на чемпіонат Європи 2022 року, який пройде у Празі в лютому наступного року. А для членів дорослої національної збірної це був головний змагальний старт напередодні чемпіонату світу 2021, який пройде 16-21 листопада в Дубаї.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.