Ми у соцмережах:

РІЗНЕ

Чому садочки, школи і лікарні залишилися без тепла? Надзвичайна ситуація у Дністровському районі

Опубліковано: 19-10-2021 о 12:15

На Буковині жителі Дністровського району скаржаться на відсутність тепла у дитячих садках, школах та лікарнях. Пишуть пости у соцмережах, звертаються з письмовими заявами до керівництва і депутатів райради вирішити якнайшвидше це питання.

Ситуацію з відсутністю опалювання у бюджетних установах Дністровського району в райраді пояснюють непорозумінням між територіальними громадами та постачальниками природного газу.

“За попередньою інформацією, договори на постачання природного газу медичним та освітнім закладам краю укладені територіальними громадами, розірвані в односторонньому порядку постачальниками, які відмовляються надавати паливо у зв’язку із зростанням цін на ринку та відсутністю сталої ціни на газ”, – повідомили у Дністровській райраді.

З припиненням дії згаданих договорів територіальні громади Дністровського району не погоджувались. Відтак, рекомендації, надані Чернівецькою обласною державною адміністрацією щодо вирішення ситуації, яка склалася, громадами виконані.

А комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при кожній міській, селищній та сільських радах на своїх позачергових засіданнях визнали надзвичайною ситуацію, яка склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам в осінньо-зимовий період. Протоколи надіслано до облдержадміністрації для відповідного реагування.

“Вжито і рекомендовані Урядом заходи щодо укладання договорів на постачання природного газу іншими компаніями. Зокрема надіслано відповідні листи та підготовлено проекти договорів. Наразі балансоутримувачами освітніх та медичних закладів вживаються всі можливі заходи, аби забезпечити теплом бюджетні установи, зокрема щодо укладання договорів купівлі-продажу природного газу з Нафтогаз України, однак є низка процедурних аспектів, які не входять до компетенції органів місцевого самоврядування”, – повідомляють у Дністровській райраді.

Жителів району, зокрема батьків, діти яких відвідують освітні заклади краю, райрада просить з розумінням поставитись до ситуації, яка склалася. Однак, коли саме розпочнеться в районі опалювальний сезон – не кажуть.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.